FOTO/ A do ta guxonit një puthje, si kjo e Tunës dhe Patrisit në palestër?!

FOTO/ A do ta guxonit një puthje, si kjo e Tunës dhe Patrisit në palestër?!

11:46, 16/05/2019

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha është një ndër çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Dhe ditën e djeshme në shtëpinë e tyre kishte feste.

Patris festoi ditëlindjen dhe Tuna e uroi me një status shumë epik në të cilën i thoshte:

'Gëzuar ditëlindjen p*ordhacit, dmth babait më të mirë në botë’ duke e shoqëruar postimin me disa emoji duke qeshur.

Dhe ditën e sotme Tuna tregoi se festimet e ditëlindjes vazhdojnë dhe sot.

Në foton e publikuar nga këngëtarja në Instastory  shohim që ajo dhe Patris po frekuentojnë palestrën së bashku.

Por jo vetëm kaq në foto shohim se ato jo vetëm stërviten por edhe shkëmbëjnë puthje plot pasion së bashku.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco