Bukuri natyrale dhe pa make-up. njihuni me modelen që po çmend botën e modës

Bukuri natyrale dhe pa make-up. njihuni me modelen që po çmend botën e modës

07:15, 16/05/2019

Modelja Shanina Shaik ka treguar disa herë që ajo nuk vendos make-up.

Për modën e modelingut kjo është një situatë e jo normale. Por modelja australiane u ka treguar të gjithëve se ajo bukurinë e ka natyrale dhe është tejet seski dhe pa make-up.

Shikoni fotot e fundit e postuara nga 28 vjeçarja.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco