FOTO/ Ramush Haradinaj dhe Bleona Qereti e bëjnë shqiponjën dykrenare

FOTO/ Ramush Haradinaj dhe Bleona Qereti e bëjnë shqiponjën dykrenare

23:01, 22/04/2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ishte i ftuar sonte në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” në Tvklan. Menjëherë pas tij e ftuara e radhës  ishte këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti.

Por kohën e ndërmjetme të minutave publicitare të dy të ftuarit VIP e kanë shfrytëzuar për të bërë edhe një fotografi, duke bërë me duar shqiponjën dykrenare.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco