Ukrainsja vë në siklet Young Zerkën: A do e lësh Ronelën për mua

Ukrainsja vë në siklet Young Zerkën: A do e lësh Ronelën për mua

08:37, 22/04/2019

Kënga "Like Rihanna" e Young Zerkës është bërë tashmë e famshme ndërkombëtarisht dhe një ukrainase ka krijuar një koreografi kërcimi me këtë këngë.

Madje ajo e ka pëlqyer aq shumë Young Zerkës sa i ka kërkuar të lërë Ronelën për të.

Zerka ishte i ftuar në "Ëhy not", ku gjatë emisionit u transmetua videomesazh i Anastasia Shelekhovska e cila e pyeti: 

"A do e lësh Ronelën për mua?" Këngëtari u vendos në siklet dhe nuk po dinte ç'të thoshte. 

"Po hajt mo s'kam ndonjë gjë, ma bëri dhe me sy. I them Anastasias që do e mendoj", u përgjigj Zerka.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco