FOTO/ ‘Na turpëruat Shqipërinë’ ja si i përgjigjet Alketa Vejsiu ndjekëses

FOTO/ ‘Na turpëruat Shqipërinë’ ja si i përgjigjet Alketa Vejsiu ndjekëses

11:49, 20/04/2019

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu e cila është shumë aktive në rrjetin social Instagram së fundmi ka treguar se ajo po viziton vendin e tulipanëve, Hollandën.

Dhe në profiline vete këngëtarja ka publikuar një video ku shfaqet në mesin e një fushe me tulipanë.

Teksa këput disa tulipanë, Alketa përcjell një mesazh falënderimi për të gjitha vajzat.

”Për të gjitha vajzat që ndjekin këtë profil ju përqafoj’ ka shkruajtur krahas videos moderatorja.

Por një nga ndjekëset e saj i ka tërhequr vëmëndjen se ajo po bën një shkelje pasi është e ndaluar të këputen tulipanët.

'Po më fal por e kupton ti që nuk lejohet të këpusësh lulet aty. Prandaj Holanda do me heq vizat se ju s’keni turp. Na turpëruat!!!!!', shkruan komentuesja në video.

Por moderatorja i është kthyer e revoltuar ndjekëses:

'Ik e ha një çokollatë, se ka marrë leje unë për foto edhe për këto lulet. Për dy javë i korrin dhe i nxjerrin në shitje. Nuk ta turpëroj Shqipërinë unë jo…. mos ki merak', i është përgjigjur Alketa.

 

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco