FOTO/ Brisku dhe Luana Vjollca: Ndryshimi drastik i moderatores falë operacioneve plastike

FOTO/ Brisku dhe Luana Vjollca: Ndryshimi drastik i moderatores falë operacioneve plastike

17:33, 17/04/2019

Moderatorja Luana Vjollca është njëra ndër femrat më të komentuara në mediat rozë.

Përveç angazhimeve të shumta, Luana komentohet edhe për paraqitjen e saj fizike.

Madje, jo rrallë është komentuar edhe për operacionet plastike, për të cilat ajo nuk ka pranuar se ka, por që janë të dukshme.

Në disa fotografi të realizuara vite më parë, këngëtarja duket shumë ndryshe.

Luana ka kohë që është pjesë e skenës muzikore. Ka ndjekës të shumtë të cilët me pasion e përcjellin krijimtarinë e saj.

Artistja e njohur shqiptare më datë 15 shkurt të këtij viti, ka publikuar projektin muzikor “Boll u bo tu vujt”, për tekstin e të cilit është përkujdesur vetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Albi17/04/2019 18:26

Femer fallco

Shto koment

Denonco