Batuta që krijon polemika në emision: Hitleri do ta bënte në brekë, kur të shikonte Wanda Narën

Batuta që krijon polemika në emision: Hitleri do ta bënte në brekë, kur të shikonte Wanda Narën

17:01, 28/03/2019

Opinionisti i programit “Tiki Taka”, Giampiero Mughini ka thumbuar keq Wanda Narën, bashkëshorten dhe njëkohësisht agjenten e Mauro Icardit.

Një batutë e destinuar që të krijojë polemika, Mughini tha se edhe Hitleri natën do të kishte frikë nga Wanda Nara.

"Në familje është gjithmonë e vështirë, sidomos një rast si ky ku vëllai në fjalë qëndron me një grua të tillë... Nëse Hitleri do të takohej me Wanda Naran natën, do ta bënte në brekë nga frika", deklaroi Mughini që njihet si tifoz i thekur i Juventusit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco