Vajzat çmenden pas tij, por këngëtari konfirmon lidhjen me një tjetër mashkull të njohur

Vajzat çmenden pas tij, por këngëtari konfirmon lidhjen me një tjetër mashkull të njohur

20:40, 27/03/2019

Këngëtari Adam Lambert ka pohuar për ndjekësit dhe fansat se është homoseksual. Adam, i cili ka fituar me pamjen dhe zërin zemrat e shumë vajzave, ka postuar së fundmi në rrjetin social “Instagram” një fotografi me partnerin e tij, modelin Jaci Costa Polo. “Të dua”, ka shkruar 37-vjeçari krahas fotografisë së publikuar.

Teksa një fans i tij e ka pyetur nëse në këtë mënyrë po zyrtarizon lidhjen e tij të dashurisë, këngëtari i është përgjigjur: “Zemër, ne jemi sëbashku prej disa muajsh. “Instagrami” nuk është porta drejt të së vërtetës sonë.”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco