Pasi mundën Shqipërinë në Shkodër, mediat turke 'çmenden' pas moderatores së njohur shqiptare

Pasi mundën Shqipërinë në Shkodër, mediat turke 'çmenden' pas moderatores së njohur shqiptare

16:30, 24/03/2019

Kombëtarja shqiptare ditën e djeshme humbi ndaj skuadrës turke, por veç fitores vëmendja e mediave turke u tërhoq dhe nga moderatorja Vilma Masha.

Moderatorja postoi disa foto në Insta Story të artikujve të mediave turke si “Fanatik.Com” dhe “Fotomac”, që kishin shkruar për të.

 

Image“Një detaj para se të niste ndeshja nuk i shpëtoi vëmendjes së audiencës. Bukuroshja u pa në fushë teksa merrte intervista. Sytë ishin në fushë dhe të gjithë tifozët e admiruan”, shkruajnë ndër të tjera mediat turke.

Ndeshja Shqipëri-Turqi përfundoi 0:2, Pas humbjes mësohet se trajneri Panucci u largua nga Kombëtarja shqiptare.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco