FOTO/ Roza Lati tregon të vërtetën e lidhjes me djalin misterioz

FOTO/ Roza Lati tregon të vërtetën e lidhjes me djalin misterioz

11:38, 21/03/2019

 Teksa ishte e ftuar në ‘KafeIn’ këtë mëngjes moderatorja Roza Lati rrëfeu se që prej vitit të ri ajo ishte single.

Sipas ‘InTv’ e pyetur nga Flavio Qarri nëse pritej ndonjë rikthim i mundshëm me partnerin e saj, ajo u përgjigj kategorikisht ‘Jo’.

Mirëpo në festën e ‘Shën Valentinit’ të këtij viti Roza ndau me të gjithë ndjekësit e saj një foto me partnerin.

'Unë dhe partneri im në krim ju përshëndesim. Dashuria është një luftë e përditshme, por që ja vlen çdo debat dhe çdo lot për aq kohë që shpirti im kërkon për ty dhe i yti përmua’ shkruante Roza në postim duke i bërë të gjithë të mendojnë se ajo është në një marrëdhënie dashurie megjithëse tashmë zbuloi të vërteten se prej 3 muajsh është single dhe nuk ka ndërmend  të riktehehet.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco