FOTO/ Elgit Doda tregon kuptimin e emrit të tij dhe qenka shumë i veçantë

FOTO/ Elgit Doda tregon kuptimin e emrit të tij dhe qenka shumë i veçantë

10:02, 21/03/2019

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Elgit Doda kohët e fundit ka qënë shumë i komentuar në mediat rozë për lidhjen e tij me moderatoren  bukuroshe Klea Huta.

Këngëtari ditën e sotme ka hapur sërish opsionin ‘Ask a question’ në ‘Instagram’ për t’ju krijuar mundësinë ndjekësve dhe fansave të saj ta pyesin për gjithçka duan.

Një nga pyetjet që tërhoqi vëmëndjen ishte:

'Nga e ka prejardhjen emri jot Elgit se është shumë i veçantë’ ndërkohë që këngëtari ka zbuluar se është marka e një kitareje duke treguar se dhe emri itij lidhet me pasionin për muzikën.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco