Khloe e fut në g... dhe ja si e mban! Videoja bëhet publike

Khloe e fut në g... dhe ja si e mban! Videoja bëhet publike

23:48, 20/03/2019

Ka provokuar sa më s’ka.

Khloe Kardashian ka hedhur një video në Instagram ku shihet se ka futur në gojë një zbardhues të dhëmbëve, shkruan Syri Kosova.

Përpos asaj, ajo kamerën e telefonit e kishte ofruar edhe te gjoksi ku e kishte hapur.

Nga ana tjetër, zbardhuesin e mbajti 10 minuta.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My 10 minute escape @hismileteeth ???? #Ad #TeethWhitening #HiSmile

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco