Gentian Zenelaj zbulon për herë të parë pse i thërret velinat ‘Fllonxa’

Gentian Zenelaj zbulon për herë të parë pse i thërret velinat ‘Fllonxa’

08:26, 19/03/2019

Aktori shumë i dashur dhe njëkohësisht dhe moderator në emisionin invistigativ ‘Stop’ që transmetohet në Tv Klan Gentian Zenelaj ishte i thirrur mbrëmë në emisionin ‘Në kurthin e Piter Panit’.

E kemi dëgjuar shpesh kur moderatori gjatë transmetimit të emisionit kur i thërret velinat për të kërcyer ai i thërrët ‘Fllonxa’.

I ftuar në ‘Piter Pan’ Genti ka zbuluar për herë të parë pse i thërret kështu velinat.

’Sepse këngët janë për bërë për thëllëzat’ dilni shihni ju thëllëzat ooo, që ia marrin valles shtruar ooo’ tha Genti duke qeshur.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco