VIDEO/ Albi Nako e shkarkoi me një SMS, balerini i njohur shfaqet në një tjetër ekran

VIDEO/ Albi Nako e shkarkoi me një SMS, balerini i njohur shfaqet në një tjetër ekran

08:45, 15/03/2019

Balerini i njohur Graciano Tagani pak kohë më parë deklaroi se nuk do të ishte më pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos.

Por balerini do të rikthehet sërish në erkan dhe këtë hërë si prezantues.

Ai do të prezantoj rubrikën ‘Dance with Graciano’ në emisionin ‘Mos i fol shoferit’.

Këtë e ka zbuluar vetë balerini në një postim në Instagram ku shfaqet një pjesë nga intervista me të ftuarën e parë Aulona Mustën.

’Që nga kjo e shtunë pjesë e ‘Mos i fol shoferit’ do të jetë dhe ‘Dance with Graciano’. Vendi ku personazhet do të rrëfehen teksa kërcejnë. E para që do ta bëjë këtë është Aulona Musta që unë e dua pa fund dhe kësaj rradhe ka thënë çdo gjë të mundshme’ shkruan Graciano.

 

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment