VIDEO/ Kejvina tha 'jam e pazëvendësueshme', por po bëhet nami: shihni sa velina për konkurim

VIDEO/ Kejvina tha 'jam e pazëvendësueshme', por po bëhet nami: shihni sa velina për konkurim

11:55, 13/03/2019

Të shtunën e kaluar në emisionin  ‘Xing me Ermalin’ velina e emisionit Kejvina Kthella lajmëroi se pas një bashkëpunimi të gjatë me emisionin dhe moderatorin Ermal Mamaqi do të largohej pasi diçka e bukur atje po e priste.

Image

Pas largimit moderatori Ermal Mamaqi lajmëroi se çdo vajzë e cila do të ishte e interesuar do të kishte mundësinë të aplikonte për tu bërë velinae re e ‘Xing me Ermalin’.

Ditën e sotme ambientet e tv Klan janë mbushur me vajzat që duan ta zëvëndësojnë Kejvinën.

Janë më shumë se 300 vajza që janë paraqitur në audicione dhe siç shihet nga pamja konkurenca dotë jetë e madhe.Xing.al

Xing me Ermalin from xingggg on Vimeo.

 

Image


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco