FOTO-VIDEO/ Dollapi plot me kanabis, nëna e këngëtares së famshme thyen rrjetin

FOTO-VIDEO/ Dollapi plot me kanabis, nëna e këngëtares së famshme thyen rrjetin

18:54, 19/02/2019

Nëna e yllit të muzikës Miley Cyrus po bën xhiron e botës pas fotografisë së shkrepur një ditë më parë, ku shfaqej pranë një dollapi të tejmbushur me kanabis.

“Po! Sic thashë dje, Tish Cyrus, kohërat po ndryshojnë. Nënë e çmendur”, shkruan ajo mbi foto.

Image

Si këngëtarja ashtu edhe nëna e saj njihen tashmë për temperamentin e tyre dhe jo pak herë kanë përfunduar në lajme si pasojë e sjelljeve të tyre, shpeshherë edhe të pahijshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment