FOTO/ 'Virgjërinë ia bëra dhuratë atij për ditëlindje!’, balerina e njohur shqiptare na çuditi sërish: Fle me tre...

FOTO/ 'Virgjërinë ia bëra dhuratë atij për ditëlindje!’, balerina e njohur shqiptare na çuditi sërish: Fle me tre...

19:12, 09/02/2019

Ajo është një ndër balerinat më të njohur shqiptare dhe prej vitesh e kemi parë të shpalosë talentin e saj në spektakle të ndryshme. Nëse ju kujtohet, Isida Mollaymeri para disa javësh ajo bëri një deklaratë shumë interesante pasi tha se virgjërinë ia kishte bërë dhuratë një personi që kishte dashur për ditëlindjen e tij.

“Virgjërinë në fakt e kam dhuruar për ditëlindje. Sepse unë gjithmonë kur nuk kam mundësi që t’i bëj dhurata dikujt, i bëj dhuratë një gjë edhe meqë ishte për t’u bërë në mos sot nesër thash okej po ia bëj dhuratë’’, tha balerina e njohur.

Mirëpo, gjatë mbrëmjes së djeshme Isida ka qenë e ftuar në emision ‘Zonë e lirë’ ku e ngacmuar nga moderator Arian Çani ka rrëfyer diçka të rrallë për veten, që askush nuk e dinte.

‘Në fakt unë fle me tre arusha’, tregoi balerina, gjatë intervistës.

Epo është shumë butë të flesh me arusha.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco