FOTO/ Se paskemi ditur, i ka vdekur burri?! Kejvina Kthella i habit të gjithë: Jam e ve

FOTO/ Se paskemi ditur, i ka vdekur burri?! Kejvina Kthella i habit të gjithë: Jam e ve

17:38, 04/02/2019

Ajo është një nga femrat më të bukura e më seksi të showbiz-it shqiptar. Që me daljen e saj të parë, Kejvina Kthella tërhoqi vëmendjen e të gjithëve si dhe ngjalli reagime të shumta.

Ajo është kthyer në një nga vajzat më të komentuara dhe çdo e re rreth modeles përbën interes për publikun.

Kejvina është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku publikon foto e video seksi dhe provokuese.

Por shpesh herë bëhet pjesë e opsionit “pyetje-përgjigje”, nëpërmjet të cilit i përgjigjet pyetjeve që i drejtojnë fansat.

Së fundmi e kanë pyetur nëse është e martuar dhe përgjigja e saj ishte epike: Në fakt se din njeri, por un jam e ve”, tha Kejvina, sigurisht në kuadër të shakasë?

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco