FOTO/ Aksidentohet moderatorja e njohur e Top Channel

FOTO/ Aksidentohet moderatorja e njohur e Top Channel

17:45, 13/01/2019

Pak orë më parë nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ moderatorja, Fjoralba Ponari ka zbuluar se ka bërë aksident me makinë.

Ajo ka përplasur makinën pas një shtylle, por fatmirësisht nuk është lënduar. Fjoralba e ka marrë situatën me sportivitet dhe menjëherë pas aksidentit ka dalë për të kaluar të fundjavën në një nga lokalet e kryeqytetit.

Moderatoren së shpejti do e shohim në ekranin e “Top Channel” në prezantimin e emisionit “E Diell” së bashku me disa prezantues të tjerë./revistawho

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco