FOTO/ Kejvinës  i ndodh ajo që askush nga ne s'do të donim të na ndodhte kurrë

FOTO/ Kejvinës i ndodh ajo që askush nga ne s'do të donim të na ndodhte kurrë

15:30, 13/01/2019

E bukur, seksi, provokuese Kejvina Kthella i çmendi të gjithë që me daljen e saj të parë.

Velina u kthye në vajzën më të komentuar në media.

Fotot e saja provokuese nuk kalojnë asnjeherë pa marrë vëmëndjen e të gjithëve, madje vetë e ka pranuar me modesti se është dhe një nga femrat më të bukura në botë.

Image

Së fundmi Kejvina po shijon ca ditë pushimi së bashku me mikeshën e saj Franceska Jaçe me të cilën postojnë foto dhe video të shumta.

Megjithatë në njërën prej tyre, vumë re se Kejvinës i ka ndodhur ajo që ne nuk do të donim të na ndoshte.

Teksa ka treguar një foto live me Franceskën, ekrani i smartphonit të saj duket i krisur në disa vende.

 Ta ketë përplasur nga nervat, apo i ka shpëtuar dora siç na ndodh shpesh të gjithëve, nuk mund t'a themi me siguri. 

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco