Librat që duhet të lexoni patjetër gjatë 2019

Librat që duhet të lexoni patjetër gjatë 2019

15:06, 13/01/2019

Pjesa më e madhe e njerëzve të pasur të paktën 30 minuta në ditë ia kushtojnë leximit. Nëse funksionon për ta, sigurisht që mund të funksionojë dhe për ju. Më poshtë kemi renditur 7 librat  më të mirë që duhet të lexoni gjatë vitit 2019. Ata do ju ndihmojnë të rrisni vetëbesimin dhe të krijoni synime të rëndësishme për jetën tuaj.

Gruaja dhe paratë/ Suze Orman

Koleksioni i femrave të Crunk/ Brittney C. Cooper

Girl Boss/ Sophia Amoruso

6 çelësat/ Jillian Michaels

Të vërtetat që mbajmë/ Kamala Harris

Mësoni vlerat tuaj/ Mika Brzezinski

Duke ardhur/ Michelle Obama Burimi Revista who

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco