Çfarë po ndodh mes Feros e Arbenitës? Detaji që i habiti të gjithë fansat

Çfarë po ndodh mes Feros e Arbenitës? Detaji që i habiti të gjithë fansat

12:03, 13/01/2019

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuara në showbizin shqiptar,pasi afrimiteti njeri me tjetrin dedikimet dhe komentet e shumta me perkëdheli kanë lëne të kuptohen se janë në një lidhje.

Edhe pse dyshja nuk e ka konfirmuar akoma lidhjen e tyre duke u shrpehur se janë vetëm miq me njëri tjetrin, një detaj i vogël nxori zbuluar çiftin pasi në varesën e Arbenitës shkruhej emri i Feros dhe Nita.

Image

Mirëpo mbrëmjen që lamë pas, fansat e çiftit të ri Fero dhe Arbenita Ismajli janë shqetësuar.

Papritmas, Fero filloi të mos e ndjekë modelen bukuroshe në rrjete sociale. Kaq mjaftoi që të krijohen dyshime mbi një krizë të mundshme mes çiftit. 

Mirëpo nuk ka vonuar dhe për vetëm pak orë, Fero e ka rikthyer sërish fotografinë.

Dyshja i janë rikthyer normalitetit në rrjetet sociale. Se çfarë po ndodh mes tyre pritet të shihet në ditët në vazhdim.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco