Habit Fjolla Morina me deklaratën e saj: Rri më shumë me burrat e shoqeve sesa me to

Habit Fjolla Morina me deklaratën e saj: Rri më shumë me burrat e shoqeve sesa me to

10:23, 13/01/2019

Që prej debutimit të saj të parë në skenë Fjolla Morina është konsideruar si një nga vajzat më ‘hot’ të showbiz-it dhe ndonëse është nëna e dy vajzave ajo dëshmon vazhdimisht se nuk ka ndërmend të heq dorë ngaky status.

Image

Gjithashtu njihet dhe për natyrën e saj pa komplekse dhe të drejtpërdrejt.

Pak muaj më parë Fjolla ishte në qëndër të vëmëndjes për sherrin me ish të dashurin e Morena Tarakut, iraniani Sasha Sobhani.

E ftuar në ‘Thumb’ Fjolla u shpreh se Morenën e ka mikeshë dhe nuk është ajo natyrë që do të shikonte të dashurine saj.

’Unë me Morenën jemi shoqe të ngushta dhe ai tipi ishte i sëmur mendor.

'S’jam tip që i kqyr burrin e asnjërës, s’jam ajo natyrë.Unë më shumë rri me burrat e shoqeve të mia se me ato.Më njohin se kush jam dhe prandaj më lënë të rri me ta pa asnjë problem’ është shprehur këngëtarja.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco