FOTOT që të lënë pa frymë/ Kjo është Kim Kardashiani i Iranit

FOTOT që të lënë pa frymë/ Kjo është Kim Kardashiani i Iranit

11:07, 02/01/2019

Modeles iraniane, Uldouz Wallace, nuk i mjafton të jetë thjesht një femër me të pasme seksi në Instagram.

Bukuroshja, të cilën e krahasojnë me Kim Kardashianin për shkak të prapanicës, që një kohë po ndërton edhe një karrierë si komediane, falë platformave të ndryshme sociale, përfshirë YouTube.

Për pak minuta, videot e saj - sikurse ajo me titullin "Kur provon ta ndalësh një mashkull që të mos ia shikojë një femre tjetër të pasmet" - marrin rreth 90.000 pëlqime.

Por, mos mendoni se ajo njihet vetëm për të pasmet e mëdha dhe për humorin pikant. 

Ajo është edhe e mençur. 

Uldouz flet gjuhën persiane, suedeze, angleze dhe franceze, ndërsa ka përfunduar studimet master për Marketing.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco