FOTOT që do t’ju bëjnë të dashuroni borën dhe skitë

FOTOT që do t’ju bëjnë të dashuroni borën dhe skitë

13:27, 24/12/2018

Dy prej fotografëve më të mirë të aktiviteteve sportive në dëborë, suedezët Oskar Enander dhe Mattias Fredriksson, sjellin për CNN një set fotografish nga bota e skive që do t’ju mahnitin. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco