Cila është femra ideale sipas regjisorit të famshëm Enver Petrovci?!

Cila është femra ideale sipas regjisorit të famshëm Enver Petrovci?!

09:16, 24/12/2018

Aktori regjisori shqipar Enver Petrovci i cili është shumë i dashur për publikun, ishte i thirrur në puntatën e fundit të emisionit ‘Shiko kush luan’ .

Në rubrikën ‘180 sekonda’ ai u përgjigj pyetjeve në lidhje me, teatrin, për karrierën e tij, jetën personale, nga fëmijëria e deri më tani.

Image

Një nga pyetjet e moderatores Luana Vjollca ishte se si do ta përkufizonte femrën ideale vetëm më një fjali dhe regjisori u përgjigj:

 “Unë jam në një fazë që kam nevojë për dashuri, dhe femra ime ideale është pikërisht ajo që di të dhurojë dashuri.”

Një përgjigje e gjetur nga aktori dhe regjisori  i madh Enver Petrovci  pasi gjithë bota në këto momente ka nevojë për dashuri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco