FOTO/ E stolisur me Gucci, Era Istrefi elektrizon skenën në Belgjikë

FOTO/ E stolisur me Gucci, Era Istrefi elektrizon skenën në Belgjikë

08:49, 24/12/2018

Era Istrefi është ndër të pakta këngëtare shqiptare që ka arritur të njoh suksesin dhe jashtë vendit.

Falë super hitit ‘BonBon’ ajo siguroi kontratën me SonyMusic  e tashmë ka realizuar një sërë projektesh të ndryshme në tregun muzikor amerikan dhe tashmë nuk din të ndalet.

Image

Edhe ditën e djeshme, këngëtarja e njohur, ka elektrizuar skenën e Tomorrowland-it në Antwerpen, Belgjikë.

 Këngëtarja u shfaq me një look krejt të veçantë me flokë të gjatë ngjyrë gruri të stolisura me disa gurë kristali në pjesën e sipërme, e cila i përket markës Gucci dhe kushtonte (890€)  sipas whattheywearin.

Image

Nën tingujt e muzikës elektro, ajo këndoi këngën e saj të re, që pritet të publikohet së shpejti të titulluar “Selfish”.

E karakterizuar me stilin e sajë të veçantë, Era ka 'ndezur skenën' me perfomancën e saj.

Ajo ka publikuar disa video në profilin e saj personal në Instagram, që dëshmojnë atmosferën e mbrëmjes prestigjoze në Belgjikë.

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco