Horoskopi për ditën e sotme, e martë 18 Dhjetor

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 18 Dhjetor

22:50, 17/12/2018

Dita e martë parashikohet të jetë plotë surpriza negative për disa nga shenjat e Horoskopit. Pikërisht për këtë arsye, astrologët kanë disa këshilla për ju.

Horoskopi ditor, e martë 18 Dhjetor:

Dashi-Zakonisht nuk keni probleme të tilla, por gjatë kësaj të marte do të keni një bllokim në komunikim, ndoshta për shkak të një personi që do ju prish humorin, me mënyrën e tij të sjelljes.

Demi-Një mesazh, një shenjë shprese nga dikush që ndan dashurinë me ju, do ju bëjë që të zhdukni çdo distancë. Më në fund do të gjeni unitetin e shumëkërkuar, për të vijuar bashkë.

Binjakët-Mund të merrni një shumë parash dhe të keni diçka në dorë. Do të shpërbleheni nga dikush si shenjë mirënjohje për përkushtimin e treguar, ose ndoshta thjesht sepse ka dëshirë që t’iu bëjë një dhuratë.

Gaforrja-Kundërshtia e yjeve gjatë kësaj të marte, do të sjellë lajme lidhur me fushën e ndjenjave. Kështu raportet me njerëzit tuaj të dashur, do të riformulohen ose plotësohen.

Luani-Kjo ditë parashikohet të jetë tejet pozitive. Por në mbrëmje do të keni më shumë mundësi për tu relaksuar, si dhe do të keni një takim interesant me një njeri që e keni përzemër.

Virgjëresha-Gjithë ata që do të kërkojnë rritje rroge, ka shumë mundësi që të korrin sukses gjatë kësaj të marte. Dialogu do të jetë mjaft i favorizuar dhe ju do të ndiheni të motivuar.

Peshorja-Këshillohet që ta shtrëngoni më shumë dorën dhe të kurseheni. Kjo pasi mund të përballeni me të papritura, të cilat duhet të dini si ti përballoni.

Akrepi-Kontrolloni mënyrën tuaj të reagimit. Kjo pasi acarimi juaj rrezikon që t’iu humbë të drejtën, edhe në rast se e keni. Më shumë vetëkontroll!

Shigjetari-Është fakt se tashmë jeni të lodhur nga sforcimet e së kaluarës dhe kjo gjë ju ka krijuar një gjendje konfuziteti. Do të jeni të pazotët për të menduar qartësisht.

Bricjapi-Gjithë ata që janë të përfshirë në çështje ligjore, nuk duhet të presin zhvillime pozitive në këtë drejtim. Por nga ana tjetër nuk duhet të humbin durimin dhe besimin.

Ujori-Në pjesën e parë të ditës, mund të ndiheni të mposhtur nga një lodhje e akumuluar prej kohësh. Me kalimin e orëve situata do të vijë drejt përmirësimit.

Peshqit-Fati do të shfaqet në një mënyrë tjetër, si një ide shumë e mirë praktike, ku nëse e përdorni siç duhet, do të siguroni një shumë të konsiderueshme parash në të ardhmen. Bëjini sytë katër!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco