U ngacmua seksualisht, Eliza Dushku përfiton 9.5 milion dollarë

U ngacmua seksualisht, Eliza Dushku përfiton 9.5 milion dollarë

01:00, 15/12/2018

Ngacmimet seksuale në Hollivud janë bërë shumë të mëdha dhe kanë prekur edhe emrat më të njohur të kinematografisë.

Një ndër ato aktore ku ka pasur ngacmime seksuale është edhe Eliza Dushku.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka marrë si dëmshpërblim 9.5 milion dollarë sipasojë që u vërtëtuan akuzat e hedhura për ngacmime seksuale.

Shumë do ta paguaj CBS. CBS ka konfrimuar lajmin të enjten në mbrëmje në një deklaratë për AP.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Pilo Pna15/12/2018 06:31

Çmut shqiptare eshte ajo...?! Shqiptarja ose ta jep gopin ose ta mbeshtjell turinjve... Jo po " ndjehem e ngacmuar seksualisht" se pa këmbët ai tjetri.. Pordhë me rigon..! Ajo është thjesht amerikane.. Qe vdesin te qihen,por ndjehen te " ngacmuara"...

Shto koment

Denonco