VIDEO/ Kaq ishte, Erioni largohet nga Hell’s Kitchen

VIDEO/ Kaq ishte, Erioni largohet nga Hell’s Kitchen

23:46, 14/12/2018

Pasi Limone nominoi si më të dobëtit e mbrëmjes Brunildën dhe Erionin.

Shef Renato zgjodhi të largonte Erionin, i cili lë “Kuzhinën e djallit” pas 9 javësh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco