FOTO/ ‘Kam kaluar në ferr’ rrëfehet Marina Fara

FOTO/ ‘Kam kaluar në ferr’ rrëfehet Marina Fara

15:39, 02/12/2018
A+ Aa A-

Marina Fara vajza e këngëtares Eli Fara është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar edhe pse nuk është pjesë e artit.

Juriste  me profesion, ajo ka ditur të tërheq vëmëndjen me foto provokuese ku tregon format e saja bombastike.

Image

Dhe me foton e postuar së fundmi Marina ka lënë ndjekësit me gojë hapur, e veshur me bikini teksa tregonte linjat trupore.

Por në sy ka rënë dhe shkrimi që ajo ka vendosur në foto

.’Unë kam kaluar në ferr kështu që bëj më të mirën tënde, unë jo vetëm që do mbijetoj, por do fitoj’ shkruan Marina në foto.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco