Dren Abazi u shpreh se nuk do të bashkëpunonte me Encën, ja çfarë i thotë Don Phenom

Dren Abazi u shpreh se nuk do të bashkëpunonte me Encën, ja çfarë i thotë Don Phenom

14:33, 02/12/2018

Këngëtari i njohur Dren Abazi i cili ishte i thirrur këtë të shtunë në spektaklin ‘Shiko kush luan’.

Në sfidën ‘Ndaje ose haje’ ku konkurentët të vënë përballë njeri tjetrit duhet ti përgjigjen pyetjeve ose të hanë ushqimet e tmerrshme në tavolinë i përgatitur nga stafi i ‘Shiko kush luan’,Dren Abazi u vu përballë një pyetje të vështirë të cilën e kaloi me sportivitet.

Ai duhet të thoshte emrin e këngëtares komerciale, me të cilën pavarësishtë klikimeve dhe ndjekësve të shumtë që ka nuk do të bashkëpunonte.

Dren Abazi  u përgjigj duke refuzuar ushqimin e tmerrshëm dhe tha emrin e Encës.

Por përballë tij ishte Don Phenom, i cili ka shoqëri me këngëtaren dhe ka bashkëpunuar për projektin "Kujt po i han" dhe  përgjigja e tij ishte:

 "Nuk do kesh koncerte në Arabi ti vlla", dhe çdo gjë u kalua me sportivitet.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco