Ardit Gjebrea zbulon suprizën e madhe që ka përgatitur për natën finale tek 'Kënga Magjike'

Ardit Gjebrea zbulon suprizën e madhe që ka përgatitur për natën finale tek 'Kënga Magjike'

13:12, 02/12/2018

Moderatori shumë i dashur për publikun shqiptar Ardit Gjebrea ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram, ditët e fundit foto duke punuar në studio por ai nuk e ka zbuluar se për çfarë bëhet fjalë.

Megjithatë ditën e sotmë në rubrikën ‘Ka një mesazh për ty’ moderatori tregoi se çfarë suprize ka përgatitur ai për fansat e tij.

Ai ka zbuluar se në natën finale të ‘Këngës Magjike’ do të këndojë, gjithashtu Arditi nuk ka dhënë më shumë detaje duke shtuar më shumë kureshtjen.

Kujtojmë se moderatori  është autori i shumë hiteve që vazhdohen të këndohen dhe sot.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco