FOTO/ Menduam se po kënaqej me pushime, por Marina Vjollca tregon se gjërat nuk po shkojnë hiç mirë

FOTO/ Menduam se po kënaqej me pushime, por Marina Vjollca tregon se gjërat nuk po shkojnë hiç mirë

16:21, 13/11/2018

Prezantuesja bukuroshe Marina Vjollca duket se ka hedhur pas krahëve faktin se këtë sezon mbeti pa emision të sajin pas largimit nga Tv Klani, ndërkohë që ka zgjedhur që këtë periudhë ta kalojë me pushime, siç vetëm ajo di.

E njohur si një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku, Marina është shumë aktive në rrjete sociale , kur herë pas herë publikon fotografi dhe video nga jeta e saj profesionale dhe private.

Së fundmi na ka treguar se po kalon momente shumë të bukura me bashkëshortin e saj, reperin nga Kosova, Getoar Selimi.

Por ndërsa të gjithë ne prisnim që ajo të ishte duke u kënaqur me pushime, duket se gjerat nuk kanë shkuar dhe aq mirë. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ajo na ka bërë të ditur se është e mërzitur dhe se shkruan që është e sëmurë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment