FOTO/ Demi Rose dhe Alexandra Cane ngrenë temperaturat në Ibiza

FOTO/ Demi Rose dhe Alexandra Cane ngrenë temperaturat në Ibiza

23:26, 12/07/2018

Demi Rose po kalon disa ditë në plazh me shoqen e saj Alexandra Cane.

Modelet treguan format “shpërthyese” në det, duke luajtur me njëra-tjetrën.

Njëra me bikini të zeza dhe tjetra me të kuq, nga fotot duket se Alexandra dhe Demi u kënaqën shumë në plazh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment