FOTO/ Kështu e feston Shën Valentinin femra me trupin më perfekt në botë

FOTO/ Kështu e feston Shën Valentinin femra me trupin më perfekt në botë

22:38, 14/02/2018

Kelly Brook, e njohur për format e saj të kolme por seksi, ka pozuar shumë nxehtë për festën e Shën Valentinit dhe fotot ia ka bërë i dashuri i saj, Jeremy Parisi.

Ajo ka kohë që është në lidhje me Paris madje edhe fotot zgjedh që më së shumti t’ia bën ai.

E këtë 28-vjeçarja e ka bërë në krevat derisa ka treguar para aparatit te të dashurit se çfarë femre cipë është.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment