FOTO/ Njihuni me modelen më të re të instagramit, si gjithmonë gruan mbajeni larg

FOTO/ Njihuni me modelen më të re të instagramit, si gjithmonë gruan mbajeni larg

00:54, 14/02/2018

Një modele e re vetëm 20 vjeçe po bëhet mjaft e famshme në instagram.

Ajo quhet Alex Ren dhe është nga Kalifornia.

Kjo modele numëron plot 11.6 milion folloëers, dhe të gjitha falë formave perfekte të saj.

Ajo ka filluar të meret me modelizëm që nga mosha 15 vjeçare, ndërsa shumë media ndërkombëtare po flasin për të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment