David Cassidy bie në koma

David Cassidy bie në koma

11:51, 19/11/2017

Gjendja e David Cassidy vijon të jetë kritike.

Këngëtari 67-vjeçar është  ka rënë në koma prej tre ditësh, tha një burim për TMZ.

Cassidy thuhet se ka nevojë për një transplantim të mëlçisë ose mund të vdesë së shpejti. Ai po vuan nga dëmtimi i organeve dhe gjithashtu nga një sëmundje në veshka, shkruan TMZ.

David, i cili është babai i aktores Katie Cassidy, ka familjen e cila po i qëndron afër në spital.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment