FOTO/ Shokon sërish Marina: ‘Për t’ia dalë ndonjëherë duhet të jesh kuçkë...’

FOTO/ Shokon sërish Marina: ‘Për t’ia dalë ndonjëherë duhet të jesh kuçkë...’

18:53, 14/11/2017

Vajza e Eli Farës prej kur u bë e njohur për publikun emrin e saj shpesh po e shohim nëpër media.

Kjo për faktin se Marina del tejet provokative me paraqitjes e saj por reagimi i saj i fundit ka habitur të gjithë, shkruan lajmi.net

‘’Për t’ia dalë ndonjëherë duhet të jesh kuçkë’’, shkruan në një foto të cilën e ka publikuar ajo në Instastory e që është duke u komentuar mjaft shumë nga ndjekësit e saj dhe mediat rozë.

ImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

shkodrani14/11/2017 19:48

ketej nga shkodra i thojme;"cfare del prej mece gjuan mij

Shto koment