VIDEO/ Ndiq LIVE. Hedhja e shortit të Champions Leagues

VIDEO/ Ndiq LIVE. Hedhja e shortit të Champions Leagues

11:53, 21/04/2017

Momentalisht në Nyon të Zvicrës po hidhet shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve.

Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste të Champions Leagues.

Për më tepër ndiq live ceremoninë , kliko KËTU

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment