‘Dridhet’ Barcelona. ‘AS’ zbulon kundërshtarin e frikshëm në fazën tjetër të Championsit

‘Dridhet’ Barcelona. ‘AS’ zbulon kundërshtarin e frikshëm në fazën tjetër të Championsit

10:11, 07/12/2017

Pas fitores ndaj Sportingut, Barcelona siguroi vendin e parë në Grupin D të Champions Leagues.

Por, Messi me shokë prapë po rrezikojnë që të përballen me një kundërshtar të frikshëm në short.

E përditshmja spanjolle “AS” shkruan se ekziston 43 për qind e mundësisë që gjiganti katalan në fazën me eliminim direkt të përballet me skuadrën e Chelseas, shkruan SYRI.net.

 “Blues” janë në mesin e kundërshtarëve të mundshëm për fituesit e grupeve në përjashtim të grupeve me fitues nga Premier League.

Shorti për fazën tjetër të Ligës së Kampionëve do të hidhet të hënën më 11 dhjetor në Nyon të Zvicrës në orën 12:00.

/ Oldi Mele / SYRI.net /

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment