Vuçiç: Së shpejti takohem me Putin-in, ndoshta para zgjedhjeve

Vuçiç: Së shpejti takohem me Putin-in, ndoshta para zgjedhjeve

08:38, 20/03/2017

Kryeministri serb njëherësh kandidat në zgjedhjet presidenciale, Aleksandar Vuçiç ka deklaruar se së shpejti do të takohet me presidentin rus, Vladimir Putin, me gjasë para zgjedhjeve, transmeton Indeksonline.

Gjatë prezantimit të Shërbimit të Transmetimit Publik, Vuçiq ka thënë se me Putin-in deri tani është parë nëntë herë, dhe se do të takohen përsëri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment