VIDEO /Shakaja e motit në Fier! I ftohti polar i ngrin vezën pulës në b...

VIDEO /Shakaja e motit në Fier! I ftohti polar i ngrin vezën pulës në b...

20:11, 10/01/2017

Një video mjaft qesharake është arritur të filmohet ditën e sotme pranë një pike karburanti në qytetin e Fierit. Nga pamjet duket se si pulës i ka ngecur në të pasme një vezë dhe nuk po arrin dot ta nxjerrë.

Por sidoqoftë pas disa përpjekjesh ajo arrin ta zgjidhë situatën në një mënyrë që nuk do t’ua merrte mendja kurrë. Ju ftojmë të ndiqni videon në vijim./JOQ.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment