FOTO/ Zaimina poston videon provokuese, por pendohet dhe e fshin menjëherë

FOTO/ Zaimina poston videon provokuese, por pendohet dhe e fshin menjëherë

23:40, 20/03/2017

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën është duke bërë një kërcim mjaft provokues duke ekspozuar të pasmet e saj më shumë seç duhet.

Vetëm pas 3  minutash ajo e hoqi videon, megjithatë portalet kanë mundur të ruajnë disa foto.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment