FOTO/ Lesbikja e Big Brother 9 provokon vajzat: ‘Thellë-thellë, Fiorentina do vijë te krevati im’

FOTO/ Lesbikja e Big Brother 9 provokon vajzat: ‘Thellë-thellë, Fiorentina do vijë te krevati im’

22:23, 20/03/2017

Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes banorëve.

Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë. Vivi e informon për qëndrimin Fiorentinës e cila tha se “Duhet të na përshtatet ajo ne dhe jo ne asaj” duke iu referuar Keit.

“Fjori është interesante. Mendonte ndryshe Gerta, ndryshe Fiorentina. Ajo me mua e ka më duket. Jemi karaktere impulsivë. Thellë-thellë Fjori do të vijë një ditë te krevati im”, tha Kei teksa ishte e veçuar nga banorët e tjerë me Vivin duke shtuar “Bëj shaka”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment