FOTO/ Shikoni si justifikohet Xhensila Pere pse është singel

FOTO/ Shikoni si justifikohet Xhensila Pere pse është singel

21:07, 11/01/2017

Ish-banorja e Big Brother Xhensila Pere duket se nuk pëlqen që të qëndrojë larg reflektorëve të medieve rozë. Në momentin që ajo ndjen se po ngelet jashtë vëmendjes, prodhon ndonjë gjë.

Këtë herë Xhensila ka publikuar një foto mjaft provokuese të saj. Megjithatë ajo nuk është mjaftuar me kaq. Siç ka thënë edhe më herët për momentin Pere është beqare dhe këtë fakt e ka komentuar kështu.

“Të jesh beqare nuk është një status por një fjalë që përshkruan një person, i cili është mjaftueshëm i fortë të shijojë jetën pa qenë i varur nga njerëzit e gabuar,”-është shprehur Xhensila. Më parë ajo ka qenë e lidhur me një nga banorët e Big Brother, Fatjonin.

Image

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment