FOTO/ Kjo bukuroshe do t'iu ngrohë në këtë ditë të ftohtë

FOTO/ Kjo bukuroshe do t'iu ngrohë në këtë ditë të ftohtë

14:14, 11/01/2017

Ajo ka humbur shumë peshë për gjashtë javë, për t’u dukur sa më mirë në “Celebrity Big Brother”. Dhe, Bianca Gascoigne i ka treguar rezultatet e regjimit të saj të ushtrimeve, teksa ka pozuar me veshje të brendshme seksi.

Bukuroshja 30-vjeçare angeleze ka realizuar një set të ri fotografik, duke zbuluar trupin e saj të mrekullueshëm.

Image

Image

Image

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment