Ruben Neves po e pret Barcelonën

Ruben Neves po e pret Barcelonën

08:15, 06/06/2023

Ruben Neves është duke e pritur Barcelonën.

Kushtet personale janë arritur mes dy palëve qysh në fund të muajit prill.

Ndërsa, tani duket të presin, pasi Barcelona nuk mund të procedojë tutje për shkak të fair-play financiar.

Ruben Neves megjithatë nuk është një prioritet aktualisht për trajnerin e Barcelonës, Xavin.

Ata momentalisht po presin se çka po ndodh në lidhje me situatën e Leo Messit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco