FOTO/ Bukuroshja amerikane që i ka rrëmbyer zemrën talentit të Romës

FOTO/ Bukuroshja amerikane që i ka rrëmbyer zemrën talentit të Romës

15:45, 25/03/2023

 

Modele, influencer dhe e lindur në Miami. Në Instagram numëron rreth gjysmë milionë ndjekës ndërsa është një fanse e çmendur e futollit.

Shpesh herë viziton stadiumet dhe ka një lidhje të freskët me 19-vjeçarin e Romës dhe kombëtares U-21 të Italisë, Volpato. Bëhet fjalë për bukuroshen Tori Hubbard e cila ka tërhequr vëmendjen e mediave italiane.

Image

Albumi i fotove të saj na ndihmon të krijojmë një ide më të qartë se cilat janë pikat e saj më të forta në garën mes bashkëshorteve dhe të të dashurave të futbollistëve në Serie A.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco