Goooool, Kameruni del në epërsi ndaj Serbisë

Goooool, Kameruni del në epërsi ndaj Serbisë

11:32, 28/11/2022

Kameruni ka kaluar në epërsi ndaj Serbisë (1:0), shkruan Syri.net Kosova

Castelletto ka shnënuar golin e parë në minutën e 29'.

Fillimi i pjesës së parë ishte më dominues nga serbët, por më konkret u treguan kamerunasit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco